Oferta

Projekt graficzny Formy fotopolimerowe Nadruk fleksograficzny Laminacja Cięcie i składanie folii Torebki foliowe Lakier z filtrem UV


Projekt graficzny

Oferujemy wykonanie profesjonalnych projektów graficznych opakowań. W zależności od potrzeb i wymagań Klienta opracowujemy projekty całkowicie od podstaw lub też w oparciu o przekazane pomysły, sugestie i materiały. Chętnie służymy pomocą i doradztwem technicznym w kwestiach druku fleksograficznego firmom i agencjom przygotowującym projekty naszym Klientom. Zwracając się do nas z gotowym projektem, czy też jedynie z pomysłem opakowania na pewno zostaną Państwo kompleksowo obsłużeni.


Formy fotopolimerowe

Niezbędne do druku fleksograficznego matryce oferujemy jako formy fotopolimerowe wykonywane analogowo, lub cyfrowo, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. W przypadku stałej współpracy oferujemy naszym Klientom znaczne zniżki i rabat na wykonywane formy fotopolimerowe.


Nadruk fleksograficzny

Nadruk fleksograficzny wykonujemy maksymalnie w ośmiu kolorach do szerokości 1270 mm powierzchniowo i rewersyjnie na różnego rodzaju podłożach: Polipropylenowych (OPP), Polietylenowych (PE), Cast (CPP), Poliamidowo - Polietylenowych (PA/PE), poliestrowych (PET), jak również na papierze z PE i różnego rodzaju foliach skrętnych i metalizowanych. Istnieje możliwość wykonania nadruku na materiale powierzonym. Doświadczony personel jak również surowce od renomowanych dostawców wykorzystywane przy nadruku gwarantują otrzymanie wyrobu najwyższej jakości.
Wykonujemy również zadrukowane materiały opakowaniowe papierowo - foliowe, z możliwością wykonania okienka ukazującego produkt, w tym z ewentualnym wykorzystaniem folii biodegradowalnych. Produkt został wdrożony w ramach opracowanej technologii w wyniku przeprowadzonych B+R.


Laminacja

Dokonujemy laminacji klejem bezrozpuszczalnikowym różnych rodzajów folii o różnych właściwościach, dzięki temu możliwe jest uzyskanie materiału opakowaniowego o pożądanych cechach zapewniających spełnienie stawianych przed nim zadań. Oferowane laminaty to m.in.: OPP/OPP, OPP/CAST, OPP/PE, PET/PE, PE/PE, jak również PET/PET met/PE/ itp
Wdrożyliśmy również technologię laminacji papierów z foliami, z możliwością wykonania okienka ukazującego produkt, w tym z ewentualnym wykorzystaniem folii biodegradowalnych.


Cięcie i składanie folii

W ofercie naszej firmy znajduje się również możliwość cięcia i składania folii zarówno własnej, jak również folii powierzonej. Maksymalna szerokość folii do cięcia wynosi: 1300 mm, a folii do składania: 1100 mm . Możliwe jest wykonanie zakładki dennej przy składaniu folii.


Torebki foliowe

Torebki ze zgrzewem szerokim po bokach i u dołu:

Opakowania te wykonujemy z folii barierowych takich jak: BOPA/PE, PA/PE i PET/PE. Opakowania tego typu stosowane są do pakowania próżniowego lub w osłonie gazów produktów głównie spożywczych, takich jak: sery, wędliny, ryby mrożone, kwaszonki itp.

Torebki ze zgrzewem szerokim dolnym i tylnym:

Opakowania tego typu, z folii OPP, OPP/OPP, OPP/CAST doskonale nadają się do pakowania artykułów spożywczych, takich jak chrupki, prażynki, makaron, paluszki, biszkopty, bakalie i wiele innych wymagających silnego i trwałego zgrzewu. Wykonujemy torebki z nadrukiem, jak również bez nadruku z zakładkami lub też bez zakładek w rozmiarach:

  • o szerokości od 100 mm do 250 mm
  • o długości od 100 mm do 500 mm

Torebki ze zgrzewem bocznym, "odpalanym"
(drutem oporowym)

Opakowania tego typu z folii OPP, CPP i PE nadają się do pakowania artykułów zarówno spożywczych jak i tekstylnych: mrożonki, paluszki, wafle, chleb, pościel, koszule itp. Możliwe jest wykonanie opakowań z dolną zakładką, jak również górną "klapą" umożliwiającą przyklejenie taśmy do wielokrotnego zamykania opakowania. Rozmiary opakowań jakie oferujemy:

  • oszerokości od 70 mm do 500 mm
  • o długości od 100 mm do 850 mm

Torebki typu DOYPACK o specjalnie ukształtowanym
dnie:

Torebki tego typu umożliwiają stabilne postawienie opakoawnia na półce. Torebki te oferujemy ze struną lub taśmą klejącą wielokrotnego zamykania. Torebki mogą posiadać również wycietą EURO dziurę i nacięcie ułatwiające otwarcie opakowania - EASY OPEN. Torebki tego typu nadają się do pakowania zarówno artykułów spożywczych, jak również przemysłowych.
Wykonujemy również woreczki z okienkiem z laminatów papierowo - foliowych.


Lakier z filtrem UV

Drukarnia opakowań PPHU "EWA" Strękowski Sp. J. od kwietnia 2017 roku wdroży innowacyjną technologię zabezpieczania produktów pakowanych w folie transparentne przed oddziaływaniem promieniowania UV.
Nowa technologia polega na zabezpieczeniu transparentnych powierzchni w foliach opakowaniowych, przed przenikaniem promieniowania UV do zapakowanego produktu.
Nakładanie lakierów odbywa się w trakcie druku w technologii fleksograficznej - powierzchniowo, rewersyjnie, lub przed nadrukiem. Zastosowanie lakierów zabezpieczających nie wymaga zmian w projekcie opakowania, ani zmian matryc drukujących.

Projekt realizowany jest przy wsparciu środków UE Tytuł projektu: "Wdrożenie wyników prac badawczo - rozwojowych w zakresie opakowań zabezpieczonych przed oddziaływaniem promieniowania UV"
Więcej

Sprawdź szczegóły >

Badania >


Kontakt:

PPHU "EWA" Strękowski Sp. J.


Tel: + 48 86 271-83-71


Fax:+ 48 86 276-01-63


e-mail: biuro@ewadruk.com


Więcej

Strona główna O firmie Oferta Kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone © 1997-2018 PPHU "EWA" Strękowski Sp.J.
Projekt i wykonanie:www.fresh-inflow.pl