nadruki flekso Zapraszamy do działu Oferta, gdzie mogą Państwo obejrzeć nasze produkty w postaci gotowych torebek wraz z opisem rodzaju torebki.
Zobacz


Czytaj dalej

Kontakt:

PPHU "EWA" Strękowski Sp. J.


Tel: + 48 86 271-83-71


Fax:+ 48 86 276-01-63


e-mail: biuro@ewadruk.com


Więcej

O firmie

Firma PPHU "EWA" Strękowski Sp. J. zajmuje się produkcją opakowań foliowych drukowanych techniką fleksograficzną. Działalność swoją rozpoczęliśmy w 1997 roku i od samego początku nasza firma systematycznie się rozwija dostosowując profil produkcji do potrzeb naszych Klientów. Zadowolenie Klientów ze świadczonych usług, jak również chęć sprostania rosnącym wymaganiom rynku opakowań stanowi priorytet działalności i rozwoju naszej firmy.

Oferujemy naszym Klientom usługi w zakresie kompleksowego przygotowania opakowań. Rozpoczynając od przygotowania projektu graficznego, poprzez produkcję płyt fotopolimerowych, nadruk, laminację, cięcie folii, kończąc na dostarczeniu gotowego wyrobu w postaci zadrukowanej taśmy, rękawa, pół-rękawa lub gotowych, zgrzanych torebek. Zwracając się do nas, Klient otrzymuje wyczerpujące informacje na temat możliwości i optymalnego sposobu zapakowania jego produktu. Wierzymy, iż nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań przełoży się na zadowolenie naszych Klientów.

Produkowane przez nas opakowania przeznaczone są do szerokiej gamy odbiorców. Dominującą branżą jest przemysł spożywczy. Folie i produkowane opakowania wykonane są z najlepszych surowców i posiadają niezbędne atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Oferujemy również folie i opakowania do produktów przemysłowych takich jak artykuły higieniczne, sanitarne, środki piorące, środki ochrony roślin, jak również styropiany itp.

W procesie produkcji wykorzystujemy większość folii oferowanych na rynku. Do procesu zadruku, laminacji jak również zgrzewania gotowych opakowań używamy folii Polipropylenowych (OPP), Polietylenowych (PE), Cast (CPP) folii Poliamidowo - Polietylenowych (PA/PE), poliestrowych (PET), jak również papieru i różnego rodzaju folii metalizowanych. Proces laminacji umożliwia łączenie wielu rodzajów folii i uzyskanie zróżnicowanych właściwości gotowego laminatu.

Wyspecjalizowany, ciągle modernizowany i unowocześniany park maszynowy, jak również współpraca z renomowanymi dostawcami surowców używanych przy produkcji opakowań, gwarantuje dostarczenie wyrobu najwyżej jakości. Kontrola i organizacja poszczególnych etapów i procesów produkcyjnych, jak też metod i sposobów zarządzania firmą pozwoliły nam wdrożyć i skutecznie realizować System Zarządzania Jakością ISO 9001 : 2000 oraz system HACCP. Pozytywne wyniki corocznych audytów potwierdzają realizację zamierzonych celów dotyczących jakości produkcji.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów zarówno z dostarczonych im produktów, jak również ze współpracy i kontaktu z naszą firmą. Kupujący mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakresie produktu jak również na upusty i rabaty wynikające z wielkości i częstotliwości zamówień.

Strona główna O firmie Oferta Kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone © 1997-2018 PPHU "EWA" Strękowski Sp.J.
Projekt i wykonanie:www.fresh-inflow.pl