nadruki flekso Zapraszamy do działu Oferta, gdzie mogą Państwo obejrzeć nasze produkty w postaci gotowych torebek wraz z opisem rodzaju torebki.
Zobacz


Czytaj dalej

Firma PPHU "EWA" Strękowski Sp. J. zajmuje się produkcją opakowań foliowych drukowanych techniką fleksograficzną. Działalność swoją rozpoczęliśmy w 1997 roku i od samego początku nasza firma systematycznie się rozwija dostosowując profil produkcji do potrzeb naszych Klientów. Zadowolenie Klientów ze świadczonych usług, jak również chęć sprostania rosnącym wymaganiom rynku opakowań stanowi priorytet działalności i rozwoju naszej firmy.
Czytaj dalej

Aktualności

Wrzesień 2018 - W związku z zakończeniem projektu: "Wdrożenie produkcji laminatów papierowo- foliowych w firmie PPHU "EWA" Strękowski Sp. J." nasza firma w ramach przeprowadzonych prac badawczo - rozwojowych, opracowała i wdrożyła do produkcji technologię laminacji papierów z foliami, z możliwością wykonania okienka ukazującego produkt, w tym z ewentualnym wykorzystaniem folii biodegradowalnych. W wyniku wdrożenia innowacyjnej technologii wprowadzamy do swojej oferty nowy produkt w postaci taśmy papierowo - foliowej z okienkiem, oraz gotowe opakowanie doy-pack wykonywane z tego rodzaju taśm.


Rozszerzenie oferty o produkcję opakowań typu Doy-Pack Kwiecień 2017 - W związku z przygotowaniem do realizacji przez naszą firmę projektu z udziałem środków Unii Europejskiej w ramach RPO, zapraszamy wszystkich wykonawców instalacji fotowoltaicznych do składania ofert na budowę i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej o mocy 40kWp.


Rozszerzenie oferty o produkcję opakowań typu Doy-Pack Kwiecień 2017 - Drukarnia opakowań PPHU "EWA" Strękowski Sp. J. od kwietnia 2017 roku wdroży innowacyjną technologię zabezpieczania produktów pakowanych w folie transparentne.
Zobacz więcej >


Luty 2016 - Firma PPHU "EWA" Strękowski sp.j. informuje, iż w postępowaniu ofertowym na Drukarkę fleksograficzną 8 kolorową z centralnym cylindrem typu gearless, z wyposażeniem w związku z prowadzonym projektem unijnym w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, poddziałanie 3.2.2 "Kredyt na innowacje technologiczne" najkorzystniejszą ofertą złożyła firma Soma spol s r. o. Oferta firmy uzyskała 100 punktów.


Rozszerzenie oferty o produkcję opakowań typu Doy-Pack Grudzień 2015r. - W związku z przygotowaniem do realizacji przez naszą firmę projektu z udziałem środków Unii Europejskiej w ramach POIR, poddziałanie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne, zapraszamy wszystkich producentów maszyn fleksograficznych do składania ofert dostawy drukarki fleksograficznej z centralnym cylindrem typu gearless wraz z wyposażeniem, według załączonej specyfikacji.


Rozszerzenie oferty o produkcję opakowań typu Doy-Pack Grudzień 2014r. - Firma PPHU "EWA" Strękowski Sp. J. w wyniku realizacji projektu: "Wdrożenie innowacyjnego produktu do oferty przedsiębiorstwa PPHU EWA Strękowski Sp. J. opartego o technologię produkcji opakowań doy-pack" Poszerzyła ofertę o produkcję opakowań foliowych typu DOY-PACK.


 Drukarnia flekso Ewa wyróżnienie Gazela Biznesu 2011 Luty 2013 r. - Kolejny rok z rzędu PPHU "EWA" Sp. J została wyróżniona w rankingu Gazel Biznesu i otrzymała wyróżnienie "Gazela Biznesu 2012" potwierdzając dalszą przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.


 Drukarnia flekso Ewa wyróżnienie Gazela Biznesu 2012 Październik 2012 r. - Bogdan Strękowski - współwłaściciel PPHU "EWA" Sp. J. wybrany laureatem konkursu "Biznes. Dobry wybór" organizowanego przez PKPP Lewiatan. Celem projektu "Poprawa wizerunku przedsiębiorców" realizowanego przez PKPP Lewiatan było wyłonienie przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w biznesie, angażują się społecznie i są odpowiedzialnym pracodawcą.


 Drukarnia flekso Ewa wyróżnienie Diamenty Forbesa 2012 Maj 2012 r. - Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2012 w kategorii firm o poziomie przychodów 5 - 50 mln PLN w województwie podlaskim.


 Drukarnia flekso Ewa wyróżnienie Gazela Biznesu 2011 Marzec 2012 r. - Wyróżnienie w rankingu "Gazele Biznesu 2011" potwierdzające przynależność PPHU "EWA" Sp. J. do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.


 Nagroda PLFTA 2010 Październik 2010 r. - Wyróżnienie dla PPHU "EWA" Strękowski Sp. J. za pracę "Ekspresowa herbatka owocowa" w konkursie "Wielka Nagroda Fleksograficzna PLFTA 2010".


Kwiecień 2010 r. - Uruchomienie nowo zakupionej 8-kolorowej drukarki fleksograficznej SOMA, której zakup współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

Kontakt:

PPHU "EWA" Strękowski Sp. J.


Tel: + 48 86 271-83-71


Fax:+ 48 86 276-01-63


e-mail: biuro@ewadruk.com


Więcej

Strona główna O firmie Oferta Kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone © 1997-2018 PPHU "EWA" Strękowski Sp.J.
Projekt i wykonanie:www.fresh-inflow.pl